PREMİUM

... evimizin tutarlı ön şartları:

Geçtiğimiz 13 yıl boyunca, hergün kendime söz verdim, sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak Avrupa'da Hassas Çelik konusunda yenilikci bir öncü olarak genişlemeye.

PREMİUM YENİLİKLER – Örn. bizim size tavsiyemiz patentli ÇELİK DANIŞMANI- yazılımı, temelinde teknik talepleriniz çerçevesinde yedek parçalarınıza uygun, mükemmel çelik kaliteleri bulunmaktadır. Online-Shop sizler için günün 24 saati 23.700 malzeme çeşidi ile hizmetinizde olup ve sevk edilen ürünlerin ambalaj üzerindeki QR kodları aracılığıyla otomatik olarak sipariş etme imkănı sunmaktadır. Karmaşık gibi görünen süreçleri sizler için bu kadar kolay anlaşılabilir bir hale getirdik.

PREMİUM KALİTE – en yüksek İddiamız, şirketimizin kurulduğu gündem itibaren ele aldığımız ham çelikten ürettiğimiz ince işçilikli Hassas Yassı Çelik ve Hassas Çelik Çubuklarını DIN standartlarında ve kendi sıkı işletme standartlarımızla belirledik.

Neden dünya holdingleri, yüksek derecede uzmanlaşmış küçük işletmeler, hergün zamanımızın büyük bir bölümünden fedakărlık edip teknik görevimizi yerine getiriyoruz?

Çünkü sizi müşteri olarak her yeni projede rakipler arasında 1 numara yapmak için, işte o zaman biz memnunuz! Bu nedenle tecrübe deneyim ve dinamikliğimizi rekabet avantajlarınız için kullanabilirsiniz. Bir çok fikrin günlük hayata geçirilmesi ile PREMİUM-ÇELİK!

Saygılarımla

signature

Dr. Jürgen Abrams
Yönetici Ortak